HARF SEÇ

A

B

C

Ç

D

E

F

G

H

I

İ

J

K

L

M

N

O

Ö

P

R

S

Ş

T

U

Ü

V

Y

Z

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra görmek düşüncelerinizin karmakarışık bir hal aldığına, size hayır getirmeyecek mala, ibadetlerinizde lakaytlık gösterdiğinize ve bunun size vereceği huzursuzluğa işaret eder.

Rüyada evinin içine zebra girdiğini görmek, sevmediğiniz, gelmesini arzu etmediğiniz birisinin size misafir olacağına işaret eder.

 

Rüyada Zeytin / Zeytin Ağacı Görmek

Bir kimsenin rüyada zeytin görmesi, ilme, hikmete, berekete ve menfaate, güzel rızka, mübarek bir zata ve güzel bir zevceye delâlet eder. Çünkü zeytin mübarek bir meyvedir.

Rüyada zeytin ağacı satın aldığını görmek, hayır ve menfaate, feyz ü berekete delâlet eder. Zeytin ağacı diktiğini görmek, bol ve geniş rızka işarettir.

Rüyada zeytin ağacının üstüne çıktığını örmek, çok ve bol nimete nail olmaya işarettir. Zeytin ağacından indiğini veya düştügünü görmek, eldeki nimetin noksanlaşacağma delâlet eder. Kirmanî demiştir ki: Rüyada zeytin ağaçlarından yaprak toplayıp evine götürdüğünü görmek, hayırlı rızka ve çok mala delâlet eder. Günahkâr bir adamın rüyada zeytin görmesi, iman ve hidayet nuruna ermeye, tevbeye, ilme ve Kur’ân-ı Kerim okumaya delâlet eder.

Bazı kere de zeytin görmek, kolay elde edilen mala, helal rızka, sevince ve geçimde genişliğe delâlet eder. Yine rüyada zeytin görmek veya yemek, hayır ve berekete işarettir. Zeytin ağacı görmek, mal, eşya ve şerefli bir kadına da delâlet eder.

 

Rüyada Zil Görmek

Rüyada zil sesi duymak güzel olaylara yorumlanır. Genç bir erkek için yüksek makamlara yükseleceğine işaret eder. Orta yaşlı kimse için bu rüya yaşamında iyi değişiklikler yapmaya yorumlanır.

Bekar bir kız için mutlu olacağı bir evliliğe işaret eder.

Eğer rüyayı gören evliyse geleceği oğlan çocuğunun doğumuna yorumlanır.

 

Rüyada Zebra Görmek, Rüyada Zeytin / Zeytin Ağacı Görmek, Rüyada Zil Görmek Ne Anlama Geliyor? Yorumla Herkes Öğrensin

Yorum bulunamadı.

Yeni yorum