HARF SEÇ

A

B

C

Ç

D

E

F

G

H

I

İ

J

K

L

M

N

O

Ö

P

R

S

Ş

T

U

Ü

V

Y

Z

Rüyada Yakmak

Rüyada bir şey yakmak servet sahibi olmak demektir. Fakat eşya yanmaz da rengi kararırsa bu derde yorumlanır.

Rüyada bir şey yakmak servet sahibi olmak demektir. Fakat eşya yanmaz da rengi kararırsa bu derde yorumlanır.

Rüyada alev çıkarak birşey yakmak bolluktur.

Ama sadece duman çıkarsa o zaman sıkıntıdır.

 

Rüyada Birşey Yalamak

Güzel ve helal olan ber şeyi yalamak süs ve takı eşyasına, Yalamak ev harcamalarını kısmaya yahut az bir rızık elde etmeye delalet eder.

Rüyada su veya süt ve buna benzer seyi yalamak çoluk-çocugunurinafakasini azaltmaya veya cüz’l bir kazanca işarettir.Bazen de rüyada güzel ve helal seyi yalamak, mücevherattan veya insanüzerine asilan nefis seylere işarettir.

 

Rüyada Yarasa Görmek

Rüyada bir kimsenin Yarasa kuşu görmesi, Sünnet-i Seniyyeyi icra etmeye ve delilleri açıklamaya delâlet eder. Yarasa kuşu görmek, ibadet ehli biri ile de tâbir edilir.

Bazı kere de yarasa kuşu görmek, işsizlik, tembellik ve korkunun gitmesine delâlet eder. Hamile bir kadının rüyada Yarasa Kuşu görmesi, hayır ve iyiliğe alâmettir.

Rüyada yarasa kuşunu bir yere girmiş görmek, o yerin harap olacağına alâmettir. Yarasa kuşu , ne yapacağını şaşırmış zalim bir kimseye de delâlet eder. Yarasa kuşu görmek, hırsızlık gibi kötü ve fena bir işten dolayı gizlenmeye ve haberleri dinlemeye delâlet eder.

 

Rüyada Yakmak, Rüyada Yalamak, Rüyada Yarasa Görmek Ne Anlama Geliyor? Yorumla Herkes Öğrensin

Konu: ruyada yarasa yakmak Yazan: duriye kizilkaya Tarih: 25.06.2016

Rüyamda eşimle deniz kenarında otururken üzerimizden yarasalar uçmaya başladı ondan sn yarasalar yuvalarına geçti sn ben eşime yuvalarinin deliklerini kapatması için kuran kerim veriyorum sn esim k
günah dedi kuranı koymak sn gazete verdim verdikten sn gazeteyi atese verdi biranda hertaraf simsiyah duman oldu ondan sn dumanlar yavaş yavaş çekilmeye başladı hertaraf biranda bembeyaz oldu anlamını görene bilirmiyim

Yeni yorum