HARF SEÇ

A

B

C

Ç

D

E

F

G

H

I

İ

J

K

L

M

N

O

Ö

P

R

S

Ş

T

U

Ü

V

Y

Z

Rüyada Pembe Görmek

Rüyada pembe renk görmek, gereksiz bazı hayallerin peşinde olduğunuzu gösterir. Rüyada pembe renk görmek, boş hayallerin peşinde olduğunuzu belirtir Derin duygular, büyük aşk, neşeyi, sevinci, mutluluğu simgeler.

Rüyada pembe renkli bir sey görmek, çok iyimser bir kimse oldugunuza her seye olmus bitmis gibi bakarak hayati hiç umursamadiginiza işarettir.

Rüyada pembe renkli bir sey görmek, hos görü ile tabir olunur. Pembe renkli bir elbise veya gömlek giydiginizi görmek veya basörtüsü veya kiravat gibi bir sey taktiginizi görmek, sikinti ve kederiniz oldugu halde bunlarin hepsini olgunlukla karsiladiginiza, bu seylerin hepsinin bir gün nasil olsa geçecegine hükmettiginize delalet eder.

 

Rüyada Perde Görmek

Rüyada yeşil bir perde görmek, hayra, medhe, güzel akıbete, sevinç ve sürura delâlet eder.

Rüyada yırtılmış perde görmek, sevinç, ferahlık ve sürür ile tâbir olunur. Uzunlamasına yırtılmış perdeyi görmek, çabuk meydana çıkacak ferahlık ve sevinçtir.

Bazı kere de perde, işleri gizlemeye, sırları gözleyen arkadaşa veya mallarını insanlardan gizleyen ve başkasına bakmaktan kendisini men eden zevceye delâlet eder.

Cabirü’l-Mağribî demiştir ki: Melik için rüyada yeni perde görmek, ferah ve sürura, teba’a ve halk için üzüntü ve kedere, eski perde sultan için gam ve kedere, halk ve teba’a için ferah ve sürura delâlet eder.

Rüyada bir perdeyi yerinden çıkarıp götürdüklerini görmek, o perde sahibinden üzüntü, keder, şiddet ve korkunun kalkacağına işarettir.

Rüyada ev kapısı üzerinde perde görmek, kadınlar tarafından gelecek üzüntü ve kedere delâlet eder. Yeni perde, devamlı bir üzüntü demektir.

 

Rüyada Petek Görmek

Rüyada içi bal veya arı dolu petek görmek, helal ve güzel rızka, izzet ve itibarın artmasına, akrabaya yapılacak yardıma ve herkes tarafından takdir edilmeye işarettir.

Rüyada petekten bal aldığını ve yediğini görmek, ilme, Kur’an öğrenmeye ve hayırlı amellere delâlet eder.

 

Rüyada Pembe Görmek, Rüyada Perde Görmek, Rüyada Petek Görmek Ne Anlama Geliyor? Yorumla Herkes Öğrensin

Konu: Rüyada pembe perdeler ve pembe balonlar gordum Yazan: Ceyda Tarih: 09.09.2017

Merhabalar Doğum günüm Muş evi süslemişler benim icin çok açık pembe perdeler i gordum çok güzeller di balonlar vardı şişirilmiş onlar da açık pembe ve çok güzellerdi masa vardı oda süslenmiş dolma yemeği ve karniyarik gordum masanın üzerinde yemek ve süsler vardı kayınpederimi ve görümce mi gordum yemeklerden tabaklarına alıyorlardı yiyecekler di
Kapı çalıyor sonra karşı komşum evinin daire kapısını yenilemiş normal kapıdan çok büyük ve çok sağlam bir kapı taktırmışlar onu söylüyor du bu şekilde gordum teşekkür ederim
Yorum sonucunu nasıl bulurum nereden takip edebilirim

Yeni yorum