HARF SEÇ

A

B

C

Ç

D

E

F

G

H

I

İ

J

K

L

M

N

O

Ö

P

R

S

Ş

T

U

Ü

V

Y

Z

Rüyada Dağ Görmek

Bir kimsenin rüyada dağ görmesi, şanı yüce ve şöhretli bir sultana delâlet eder. Yine kişinin rüyada bir dağ üzerinde “Elhamdülillah” diyerek Allahu Teâlâ’ya hamd ettiğini görmesi, adil bir devlet reisine delâlet eder. Yine rüyada kendisini dağ üstünde gören kimse, bütün arzu ve isteklerine kavuşur ve şanı yüce olur.

Rüyada dağın yayılıp açıldığını ve değirmileştiğini görmek, kalbi katı ve çetin bir kadına alâmettir. Veya gam, keder ve de insanın himmetinin son derecesine işarettir.

Rüyada dağ üzerinde ağaçlar görmek, makama, yüksekliğe, insanlar nezdinde güzel isimle anılmaya ve şöhrete delâlet eder.

Bir kimsenin bir dağ üzerinde secde ettiğini veya ezan okuduğunu görmesi, eğer ehilse vali olacağına veya yüksek bir memuriyete getirileceğine delâlet eder.

 

Rüyada Ağaç Dalı Görmek

Rüyada üzeri çiçeklerle bezeli ağaç dalı görmek yakın zamanda arzularınıza kavuşacağınıza, sıkıntılarınızın, dertlerinizin sona ereceğine, maddi sıkıntınızın sona ereceğine işaret eder.

Rüyada gördüğünüz ağaç dalı çiçeksiz, kuru ise hayra yorumlanmaz.

Bu rüya sıkıntıya, üzüntüye, fakirliğe, işaret eder.

 

Rüyada Daktilo/Klavye Görmek

Rüyada daktilo görmek, korkunç ve üzücü olayların habercisidir. Farkında olmadan yaptığınız hataların sonunda size yarar geleceğine işarettir.

Dul bir kadın için varlıklı ve iyi kimse ile evleneceğinize ve mutlu olamayacağınıza işarettir.

Bu rüyayı görürseniz ertesi günü neşeli geçirirsiniz.

Rüyada daktilo görmek, bir sirkete ortak olmak için hisse senedi satinalacaginiza, veya borsadan devlet tahvili satin alacaginiza işarettir.

 

Başlık: Rüyada Dağ Görmek, Rüyada Dal Görmek, Rüyada Daktilo Görmek Ne Anlama Geliyor? Yorumla Herkes Öğrensin

Yorum bulunamadı.

Yeni yorum