HARF SEÇ

A

B

C

Ç

D

E

F

G

H

I

İ

J

K

L

M

N

O

Ö

P

R

S

Ş

T

U

Ü

V

Y

Z

Rüyada Asker görmek

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğuMüslümanlar için Allah tarafından bir yardım ile ödüllendirilecekleri şeklinde tabir olunur. Rüyada bir şehre ya da yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve bereketin toprakları şenlendireceğine işaret eder. Rüyada başıbozuk asker görmek, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder.

Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına işarettir. Bir konuda karar vermeden önce çok iyi düşünmelisiniz, aksi takdirde büyük hatalar yapabilirsiniz.

 

Rüyada Arkadaş Görmek

Rüyada arkadaş görmek, sizin için önemi olan bir insanla tanışacağınıza delalettir. Rüyada arkadaş görmek, ticari hayatta başarıya işarettir. Rüyada görülen iyi arkadaş uzun ömre, kötü arkadaş kavga ve münakaşadan uzak durmaya ve dinde noksanlığa; Arkadaşını hasta görmek sıkıntılardan kurtulmaya, Arkadaşının cenazesinde bulunmak ihtiyatlı davranmanız gerektiğine işarettir. Rüyanızda arkadaşınızın mutlu olduğunu gördüyseniz, bu sizin de mutlu olacağınız anlamına gelir. Rüyanızda arkadaşınızla kavga ederseniz birine anlattığınız sırrınız herkesin ağzına düşecek demektir. Rüyada arkadaşınızı hasta veya üzgün gördüyseniz, ondan kötü bir haber alacaksınız demektir.

Rüyada Arı Görmek

Rüyasında bir ari kovanının başında bulundugunu ve arıların kovana girip çıktıklarını görmek geçim sıkıntısi çekmeyecegine, rızkının bol olduğuna delalet eder. Kendisini bir arının soktugunu görmek, kazancını kıskanan kimselerin bulunduguna ve kendisine göz koyduklarına işarettir. Bir başka rivayete görede: Bal arısı görmek, güler yüzlü çalışkan, kazancı yerinde hayırlı bir adamla tabir olunur. Bir rivayete göre bal arısı kazançla bereketle; diger bir rivayete göre de faydalı ve herkesi iyiligi ile memnun eden bir adamla tabir olunur. Rüyasında birçok bal arısı buldugunu yahut aldıgını gören, nimet ve ganımete erer. Kirmanı ye göre;
Rüyasiında bal arısı bilim adamı, ve bir rivayete göre de, herkese menfaati dokunan ve ticaretle ugrasan adamlara delalet eder.
Arının kendisini soktugunu gören zahmetle helal mal kazanır. Bal arısını öldürdügünü gören malından zarara ugrar. 

Başlık: Rüyada Asker görmek, Arı Görmek, Arkadaş görmek Ne Anlama Gelir? Yorumla Herkes Öğrensin

Yorum bulunamadı.

Yeni yorum

Rüya bülteni

Rüya bültenimize abone olun siteye eklenen tüm rüya tabirlerinden haberiniz olsun: