HARF SEÇ

A

B

C

Ç

D

E

F

G

H

I

İ

J

K

L

M

N

O

Ö

P

R

S

Ş

T

U

Ü

V

Y

Z

Rüyada Alyans Görmek

Alyans genellikle evlenmek isteyen kişilerin nikah, söz, nişan gibi törenlerde birlikteliklerinin nişanesi olarak kullanılan yüzüklerdir.

Bir kimse rüyasında bir alyansı parmağına geçirdiğini görmesi; gören kişinin bekar bir kişi ise bir evlilik yapacağına, şayet evli bir kişi ise dünyaya gelecek olan çocuğuna işaret eder.

 

 

Rüyada Anahtar Görmek

Rüyada anahtar deliğinden bakmak iyi şekilde yorumlanmamıştır. Bu rüya kıskançlıkla tabir edilmiştir. Rüyada görülen anahtar deliği kıskanmayı ve arbedeye delalet eder.

Rüyada anahtar deliğinden baktığınızı gördüyseniz birine karşı kıskançlık hissedebilirsiniz ve bu kıskançlık sonucu kavga ve tartışma çıkabilir.

 

Rüyada Araba Görmek

Rüyada araba görmek, gören kişinin gönül işlerinde karışıklıklar olacağına, bazen de seyahat ve pişmanlığa delalettir.

Rüyada araba ile bir yere gittiğini gören kişinin okul, mahkeme, hastane gibi bir yerde kısa sürecek bir devlet işi olur. Arabasının hırsızlar tarafından çalındığını gören kişi hayatını etkileyecek birisiyle tanışır. Rüyada araba çalmak, ilgi duyduğunuz kişiyi etkilemeye ve ikna etmeye delalettir.

Yeni araba aldığını gören kişi ise uzun bir yola çıkar. Rüyada arabanın tamir edildiğini görmek, sizi reddeden bir kişinin pişman olup geri geleceğine delalet eder. Arabası olmayıp rüyasında arabası olduğunu görmek, kişinin ailesi içinde ilişkisi ile alakalı bazı sorunlar yaşayacağına ve büyük birinin aracı olması ile sorunun çözüleceğine delalettir.

Rüyada arabasını başka birisinin kullandığını görmek, eş dost tavsiyesi ya da aracılığı ile bir ilişkiye başlamaya delalettir. Arabasının yokuş aşağı gittiğini gören kişi işlerinde yükselir, hak ettiği makama ulaşır veya işlerinde bir sorun varsa kısa süre içinde yoluna gireceğine emin olur.

Rüyada araba ile birlikte uçurumdan yuvarlandığını gören kişi, kendisine karşı yapılan bir saldırıya karşı kendini korur ve galip gelir. Arabanın denizde yüzdüğünü görmek ise tüm sıkıntı ve kederlerden kurtulmaya delalettir.

 

Başlık: Rüyada Alyans görmek, Araba görmek, Anahtar görmek Ne Anlama Gelir? Yorumla Herkes Öğrensin

Yorum bulunamadı.

Yeni yorum

Rüya bülteni

Rüya bültenimize abone olun siteye eklenen son rüya yorumlarından haberiniz olsun: