HARF SEÇ

A

B

C

Ç

D

E

F

G

H

I

İ

J

K

L

M

N

O

Ö

P

R

S

Ş

T

U

Ü

V

Y

Z

Rüyada Aldattığını/Aldatıldığını görmek

Rüyanızda birisini aldattığınızı görmeniz; "Bir Müslümanı aldatan veya zarar veren, ona hile yapan bizden değildir. " hadisine göre mürtet (İslâm'dan çıkma) olmaya yorumlanır. Birini aldatmak hak yolu terk etmeye; Biri tarafından aldatılmak Allah'ın yardımı ile muvaffakiyete delalet eder.

Rüyada birini aldattığını görmek, iyiye alâmet değildir. Bu rüyayı gören çok dikkatli olmalı ve kimseye gadretmemelidir. Rüyada bir kimseyi aldattığınızı görmek günah işlemeye, tövbe ve istiğfar için bir ikaza işaret eder. Ayrıca iman zayıflığına, imanı tazelemek için önünüze çıkan fırsatları değerlendirmeniz gerektiğine de yorumlanır. Rüyada aldatıldığını görmek ise büyük zatlar tarafından himaye görmeye, maddi ve manevi desteğe işaret eder.

 

Rüyada Alev Görmek

Rüyada alev görmenin anlamı, tehlikeli ve riskli işlerle uğraştığınıza, dikkatli olmazsanız elinizdekilerin bir çoğunu yitireceğine işarettir. Rüyada yandığını görmek, ihanete uğrayacağını­za ve terk edileceğinize işarettir. Rüyada alevin söndüğünü görmek, dertlerinizden başarıyla kurtulacağınıza işarettir.

Başka bir yoruma göre ise rüyada alev, kalbinizdeki ya da içinizdeki Tanrı ışığı; içsel görüş için fener ışığı, ruhsal uyanış. Ne kadar çok meditasyon yaparsanız, ışığınız o kadar parlak olur.

 

Rüyada Altın Görmek

Rüyada altın kaybetmek, yanlış şeyler yaparak değer verdiğiniz/sevdiğiniz bir kişinin kalbini kıracağınıza işaret eder.  Rüyada elinizdeki altını çıkarmak, birinin size bir sürpriz yapacağına, saygınlığınızın artacağına ve hoş birinden ilgi göreceğinize delalet eder.

Rüyada altın satın almak; bol paraya kavuşacağınıza, altın takmak çok uğurlu bir insan olduğunuza ve çok istedi­ğiniz birinden bir telefon geleceğine işarettir.

Rüyada kese içinde altın görmek, sakladığınız sırların ortaya çıkacağı­nı gösterir.Rüyada külçe altın görmek, evden birinin ayrılacağına, birine altın taktığınızı görmek; bir suç işleyeceğinize işarettir. Rüyada altın eşya görmek ise istediğiniz kişiyle evlenebileceğiniz anlamı­na gelir.

Başka bir yoruma göre ise rüyada altın görmek, mesih ışığı, sevgi. Size ilahi olarak bahşedilmiş bir şey; içinizdeki büyük hazine.

 

Başlık: Rüyada Aldatmak, Alev görmek, Altın görmek Ne Anlama Gelir? Yorumla Herkes Öğrensin

Yorum bulunamadı.

Yeni yorum

Rüya bülteni

Rüya bültenimize abone olun siteye eklenen son rüya yorumlarından haberiniz olsun: