HARF SEÇ

A

B

C

Ç

D

E

F

G

H

I

İ

J

K

L

M

N

O

Ö

P

R

S

Ş

T

U

Ü

V

Y

Z

Rüyada Çim/ Çimen Görmek

Yemyeşil çim huzur, rahat, murat ve mutluluk olarak yorumlanır. yemyeşil çimenlere uzanan kişinin sağlık sorunları kalmaz.Imam Nablusî buyuruyor ki: Rüyada çimen görmek mutluluktur.

Rüyada bahçenizi çimlendirdiginizi görmek, zahmetsiz ve eziyetsiz kazanç elde edeceginize, ev halkina rahat ve huzurlu günler yasatacaginiza delalet eder.

Bahçenizin her tarafina çesitli çimenler ve çiçekler ektiginizi, sarmasiklarla süslediginizi görmek, dünya varliklarinin her türlüsünden evinizi donatacaginiza ve çocuklarinizla yurt sevgisi asilamak ve aile baglarini kuvvetlendirmek için elinizden geldigince çalisacaginiza işarettir. Çayir ve çimen Islamiyet’in esaslari olarak yorumlanir.

Bu bakimdan rüyasinda bahçesini çimenle bezedigini görmek, kalbini Islamiyet’in nurlari ile doldurduguna delildir.

 

Rüyada Çınar Ağacı Görmek

Rüyada görülen çinar agaci, kadri yüce, evladi çok ve kötü bir kimsedir.

Eger rüyada çinar agacinin dikeninden bir sey elde etse o kimseye kötü bir sey isabet eder.

Bazi tabirciler, rüyada görülen çinar harbe, yahut askere giden kimse hakkinda hayra ve diger halk hakkinda da fakirlik ve yoksullu ga isaret eder, dediler.

 

Rüyada Çivi Görmek

Kirmanî demiştir ki: Rüyada çivi görmek, din ve dünya şereflerinden sabır ve sebata delâlet eder.

Bir kimsenin rüyada çivi görmesi, ordu, asker, yardımcı ve sayısı belli paralara delâlet eder.

Rüyada çivi görmek, emir ve melik ile de tâbir olunur. Yine çivi görmek, halkın işlerine kavuşabilmeleri için vasıta olan bir adama işarettir. Çivi rüyası, bekârlar için evlenmeye de delâlet eder.

 

Başlık: Rüyada Çim/Çimen Görmek, Rüyada Çınar Ağacı Görmek, Rüyada Çivi Görmek Ne Anlama Geliyor? Yorumla Herkes Öğrensin

Yorum bulunamadı.

Yeni yorum