Harf Seçin

A

B

C

Ç

D

E

F

G

H

I

İ

J

K

L

M

N

O

Ö

P

R

S

Ş

T

U

Ü

V

Y

Z

Rüyanızı Seçin Yorumunu Hem İzleyin Hem de Okuyun

Rüyada alyans görmek

ruyada-alyans-gormekAlyans genellikle evlenmek isteyen kişilerin nikah, söz, nişan gibi törenlerde birlikteliklerinin nişanesi olarak kullanılan yüzüklerdir.

Bir kimse rüyasında bir alyansı parmağına geçirdiğini görmesi; gören kişinin bekar bir kişi ise bir evlilik yapacağına, şayet evli bir kişi ise dünyaya gelecek olan çocuğuna işaret eder.

 

 

Senin Yorumun

Rüyada alyans görmek sence ne anlama geliyor? Yaz Gönder Herkes Öğrensin

Rüyada anahtar görmek

Anahtar ile kapı yada kasa açmaya çalışmak ne anlama gelir, nasıl yorumlanmalıdır. Anahtar öncelikle erişilmesi engellenmek istenen yerlerde kullanılan bir araçtır. ruyada-anahtar-gormekKapı, araba, ev, kasa, çekmece gibi birşeylerin içerisinde tutulmasına ve istenmeyen kişilerin ulaşmasını engellemek istediğimiz, değer veridğimiz şeyleri muhafaza amaçlı kullanılır. Ve rüyada anahtar görmek bu doğrultulda yorumlanır.

Rüyada anahtar kaybetmek erkek için ev değiştirmeye, kadınlar için ise ev hayatında geçimsizliğe delalettir. Anahtar bulmak güç ve iyi bir gelecek sağlayacak bir işe başlanacağına işarettir. Anahtarla kapı açmak, problemlerin çözümünün göründüğünden daha kolay olduğuna işarettir Kırık anahtarı görmek,çevrenizde arkanızda konuşan dostlarınızın varlığına işarettir. Anahtar çalınması,işlerinizi boş vermenizden dolayı çok zor durumlara düşeceğinize işarettir.

Bir kimsenin rüyasında bir kadının kendisi üzerine bir anahtar attığını görmesi; o kadının evlenip yuva kuracağına işarettir, Bir erkeğin rüyasında bir kadına anahtar verdiğini görmesi; o kadınla evleneceğine işarettir. Ve yine bir kimsenin rüyasında bir başkasından anahtar aldığını görmesi; o kimsenin ziraat yaparak zengin olacağına işaretle tabir olunur.

Rüyada anahtar görmenin diğer yorumları: Bir kimsenin rüyasında elinde anahtar görmesi; o kimsenin mal sahibi olacağına, makam ve mevkice yükseleceğine, dolayısıyla başarıya ulaşacağına işaret sayılır.

Rüyada anahtarla bir şeyi açmak; sıkıntı ve üzüntülerden kurtulmaya ve başarıya ulaşmaya işaret sayılır. Rüyada anahtar ile bir kapıyı açmak; başarıya ulaşmak, arzuya nail olmak ve bahtın açılması ile tabir edilir. Bir kimsenin rüyasında elindeki anahtar ile bir şeyi açamadığını görmesi; o kimsenin muradına erememesi ile tabir edilir.

Bir kimsenin rüyasında elinde bulunan anahtarın kırıldığını görmesi; o kimsenin muradına erememekle tabir edilir. Rüyada kırık bir anahtarın görülmesi; bir yetimin malına zarar verilmesine sebep olunacağına işaret olunur.

 

Rüya bülteni

Rüya bültenimize abone olun siteye eklenen tüm rüya tabirlerinden haberiniz olsun: